• Home
  • Over
  • Plus
  • Contact
Download
  Installeren (Chrome Extensie)   Installeren (Edge Addon)   Download voor Mac   Download voor Windows
Terug

Nieuwsbrief Week 50

Dit is de nieuwsbrief zoals verstuurd in week 50, wél zonder statistieken :)


logo


Kantoor Roulette update

Iets later dan normaal, maar daar istie weer.

Zo, vanaf deze week zijn alle varianten van de app weer synchroon. De afgelopen tijd liep de Windows-versie nogal achter, maar dat is nu dus ook weer verleden tijd.


Het einde van het jaar nadert weer en daarmee ook de drukke kerstdagen. Daarom zal het aantal updates en nieuwe features de komende weken minder zijn. Natuurlijk zal het ook erg rustig zijn op de meeste kantoren, en dus ook in de Kantoor Roulette app. Je kan nu al zien dat het aantal roulettes begint terug te lopen (onderaan de mail is het grafiek te zien).


Voor 2020 heb ik in ieder geval weer leuke ideeën voor nieuwe features. Een van de meest aangevraagde features zijn Jokers. Dus er is een kans dat die er op een leuke manier in worden gezet. (Aan te zetten door de Pro-groepsbeheerder). Hoe dat allemaal gaat werken, volgt nog op een later moment.



Alvast een fijn weekend en tot volgende week,
Sebastiaan van Kantoor Roulette

Als je vragen of opmerkingen hebt, kan je gewoon antwoorden op deze mail.


Afmelden kan onderaan deze mail of in de app. Deze mail krijg je alleen als je minimaal 1x hebt meegedaan met een roulette in die week.






Gebruikers zien hier normaal gesproken hun wekelijkse statistieken





© 2015 - 2025 Kantoor Roulette
Kantoor Roulette is een product van Enkodo
Contact: sebastiaan @ kantoorroulette.nl
Veelgestelde vragen - Privacybeleid - Algemene voorwaarden - Adverteren